TALDEAK

 

2018-2019 IKASTURTEKO TALDEAK:


LH1 GORRIAK:

    1.      Ugaitz Aguirregoitia de Sousa
    2.      Ekhi San Jose Arbelaitz
    3.      Oier Urra Perez
    4.      Anje Arruabarrena Lekuona
    5.      Elmer Goñi Prieto
    6.      Ager Muñoa Somoza
    7.      Andrea Arizabalo Gastesi
    8.      Irati Lopez Dios
    9.      Xare Sagarzazu Alvarez

    10.  Uxue Escano Urdampilleta




     LH 2-3-4 GEREZIAK:
    
    1.Manex Arabolaza Palomo
    2.Elur Goñi Lizarralde
    3.Aner Elizondo Fanegas
    4.Iñaki Lizaso Ado
    5.Unai Altolaguirre Salaberria
    6.Anje Arbelaitz Guridi
    7.Oier Frantsesena Arnaiza
    8.Eñaut Rodriguez Perez de Sanroman
    9.Jon Hernandez Ijurco
    10.Ekain Senperena Ansa





    LH 2-3 ARROXAK:
   
   1.      Ainara Lekuona Sagarzazu
   2.      Leire Villaluce Razquin
   3.      Ariane Mugueta Illarramendi
   4.      Ariane Zubizarreta Muxika
   5.      Leire Huarte Diez
   6.      June Somoano Salaberria
   7.      Malen Uzkudun Zabala
   8.      Alexia Bendorfean
   9.      Olaia Elizalde Albistur
   10.      Elaia Martin Dozagarat
   11.      Amaiur Ostolaza Alziskueta
   12.      Mireia Sagarra Martin
   13.      Anne Zubia Aizpurua


    LH 5-6 HORIAK:
   
   1.      Uxue Arocena Otegi
   2.      Garazi Bordes Nabarro
   3.      Elene Urrestarazu Azpiroz
   4. Maddi Zubia Aizpurua
   5.      Miren Ayerdi Suarez
   6.    Maren Intziarte Gelbentzu
   7.      Lorea Stephens Txurio
   8.      Olatz Susperregui Errazquin
   9.      Izar Aranburu Mutiloa
   10.      Elorri Ibarguren Zapirain
   11.      Oihane Maritxalar Eguilegor
   12.      Uxue Muñoa Somoza
   13. Lide Larrea Etxebeste


   
   DBH 1 TXURIAK:
   
    1.      Haizea Elizegui Garayar
    2.      Aroa MItxelena Larrañaga 
    3.      Ariane Urrestarazu Azpiroz
    4.      Naroa Etxebeste Eizagirre
    5.      Sara Leiza Rezola
    6.      Izaro Zapirain Benavides
    7.      Naroa Irigoien Garaño

   


  LH6-DBH2 UDAREAK:
   
   1.Ekain Senperena Ansa
   2.Jon Hernandez Ijurco
   3.Ekain Telletxea Delgado
   4.Jurgi Arbelaitz Guridi
   5.Mikel Arruabarrena Lekuona
   6.Mattin Etxebeste Sanzberro





   DBH 2-3-4 URDINAK:
   
   1.      Udane Lekuona Altuna
   2.      Maialen Leiza Irazusta
   3.      Nahia Mitxelena Larrañaga
   4.      Ane Otegui Mayoz
   5.      Lide Romero Lekuona
   6.      Ane Galardi Alcon
   7.      Irati Arruabarrena Lekuona
   8.      Olaia Felipe Lekuon
   9.      Malen Frantsesena Arnaiz 
  10.  Udane Ibarguen Karrera
  11.  Irati Mendizabal Erasun
  12.  Lohizune Telletxea Delgado












2017-2018 IKASTURTEA:

LH 1-2 Neska-mutil hasiberriak:

1.Ariane Mugeta
2.Ainara Lekuona Sagarzazu
3.Manex Arabolaza Palomo
4.Elur Goñi Lizarralde           
5.Ariane Zubizarreta Muxika
6.Aner Elizondo Fanegas
7.Iñaki Lizaso Ado
8.Alexia Maria Bendorfean
9.Amaiur Ostolaza Alziskueta
10.Anne Zubia Aizpurua
11.Irati Suarez Yagüe
12.Olaia Elizalde Albistur




LH 2 Arroxak:

1.Ariane Diez Gorriti
2.Leire Huarte Diez
3.June Somoano Salaberria
4.Malen Uzkudun Zabala
5.Elaia Martin Dozagarat
6.Mireia Sagarra Martin




LH 3-5 Sagarrak eta Gereziak:

1.Mikel Arruabarren Lekuona
2.Markel Goia Odriozola
3.Ekain Senperena Ansa
4.Eñaut Rodriguez Perez de San Roman
5.Unai Altolaguirre Salaverria
6.Anje Arbelaitz Guridi
7.Oier Frantsesena Arnaiz
8.Jon Hernandez Ijurco



LH 3-4-5 Horiak:

1. Maddi Garmendia Irastorza
2. Ane Etxebeste Eizagirre
3. Maddi Zubia Aizpurua
4.Uxue Arocena Otegi
5. Miren Ayerdi Suarez
6. Elorri Ibarguen Zapirain
7. Maren Inciarte Galbentzu
8. Oihane Maritxalar Eguilegor
9. Lide Larrea Echeveste
10. Olatz Susperregui Errazquin
11. Lorea Stephens Txurio
12. Kristina Susperregui Errazquin
13. Elene Urrestarazu Azpiroz
14. Nahia Urdampilleta Basasoro
15. Garazi Bordes Nabarro
16. Amaiur Brum Moreno
17. Uxue Muñoa Somoza
18. Izar Aranburu Mutiloa




LH 6 Txuriak:

1. Naroa Etxebeste Eizagirre
2. Haizea Elicegui Garayar
3. Naroa Irigoyen Garaño
4. Sara Leiza Rezola
5. Aroa Mitxelena Larrañaga
6. Ariane Urrestarazu Azpiroz
7. Izaro Zapirain Benavides



LH 6-DBH 3 Udareak:

1. Eneko Bordes Nabarro
2. Eñaut Mitxelena Iriondo
3. Mattin Etxebeste Sanzberro
4. Ekain Telletxea Delgado
5. Iraitz Apezetxea Lizaso
6. Jurgi Arbelaitz Guridi
7. Oier Elizasu Iñarra




DBH 1-2 Urdinak:

1. Irati Arruabarrena Lekuona
2. Olaia Felipe Lekuona
3. Maialen Leiza Irazusta
4. Udane Lekuona Altuna
5. Nahia Mitxelena Larrañaga
6. Ane Otegui Mayoz
7. Lide Romero Lekuona
8. Ane Galardi Alcon



DBH 3-4 Laranjak:

1.Udane Ibarguen Karrera
2.Lohizune Telletxea Delgado
3.Malen Frantsesena Arnaiz
4.Irati Mendizabal Erasun
5.June Sanzberro Aizpurua
6.Nerea Suarez Urriolabeitia
7.Izaro Telletxea Delgado
8.Saioa Udaeta Lizarazu
9.Anne Arrizabalaga Ruiz
10.Leire Ibarguren Elosegui

 

 

 

 

 

 

 2016-2017 IKASTURTEA:

LH1: SAGARRAK

1.Alain Agirre Olaizola

2.Eñaut Rodriguez Perez de Sanroman

3.Unai Altoaguirre Salaverria

4.Anje Arbelaitz Guridi

5.Jon Hernandez Ijurco

6.Eñaut Leiza Irazusta


LH 1: ARROXAK:

1.Janire Ayerdi Suarez

2.Leire Huarte Diez

3.Elaia Martin Dozagarat

4.Ariane Diez Gorriti

5.Mireia Sagarra Martin

6.June Somoano Salaberria

7.Malen Uzkudun Zabala



LH 2-3: MOREAK

1. Maddi Garmendia Irastorza

2. Ane Etxebeste Eizagirre
3. Izaro Apezetxea Lizaso
4. Aiora Berasategui Loyarte
5. Maddi Zubia Aizpurua


 
LH 3-4: HORIAK 


1. Uxue Arocena Otegi
2. Miren Ayerdi Suarez
3. Elorri Ibarguen Zapirain
4. Maren Inciarte Galbentzu
5. Oihane Maritxalar Eguilegor
6. Lide Larrea Echeveste
7. Olatz Susperregui Errazquin
8. Lorea Stephens Txurio
9. Kristina Susperregui Errazquin
10. Elene Urrestarazu Azpiroz

(Eguerditakoak)

11. Nahia Urdampilleta Basasoro
12. Garazi Bordes Nabarro
13. Amaiur Brum Moreno
14. Uxue Muñoa Somoza
15. Izar Aranburu Mutiloa


LH 3-4-5: GEREZIAK

1. Ekain Senperena Ansa
2. Ekhi Arizmendi Tellechea
3. Manex Olaiz Albistur
4. Urtzi Sanzberro Ruiz
5. Markel Goia Odriozola
6. Markel Vargas Garcia
7. Mikel Arruabarrena Lekuona
8. Jurgi Arbelaitz Guridi



LH 5: TXURIAK

1. June Caetano Etxebeste
2. Naroa Etxebeste Eizagirre
3. Nahia Echegoyen Hernandez
4. Haizea Elicegui Garayar
5. Nahia Fernandez Inciarte
6. Naroa Irigoyen Garaño
7. Sara Leiza Rezola
8. Aroa Mitxelena Larrañaga
9. Ariane Urrestarazu Azpiroz
10. Ainitze Zabalegui Iparraguirre
11. Izaro Zapirain Benavides


LH 6 DBH 1: URDINAK



1. Irati Arruabarrena Lekuona
2. Uxue Etxebeste Usabiaga
3. Olaia Felipe Lekuona
4. Ane Galardi Alcon
5. Maialen Leiza Irazusta
6. Udane Lekuona Altuna
7. Maddi Miguel Oiarbide
8. Nahia Mitxelena Larrañaga
9. Ane Otegui Mayoz
10. Lide Romero Lekuona



LH6-DBH1: UDAREAK



1. Eneko Aristizabal Arana

2. Eneko Bordes Nabarro
3. Gorka Estefano Zurriarain
4. Ekhi Goia Odriozola
5. Iker Gomez Esnaola
6. Eñaut Mitxelena iriondo
7. Iker Oiarbide Sanzberro
8. Eñaut Romero Lekuona
9. Beñat Urdampilleta Basasoro
10. Beñat Vargas Garcia
11. Josu Zabala Muxika
12. Mattin Etxebeste Sanzberro
13. Oier Ameztoy Hernandez
14. Ekain Telletxea Delgado
15. Iraitz Apezetxea Lizaso


DBH 1-2: LARANJAK
  1. Kattalin Dozagarat Mitxelena
  2. Udane Ibarguen Karrera
  3. Lohizune Telletxea Delgado
  4. Malen Frantsesena Arnaiz
  5. Irati Mendizabal Erasun
  6. June Sanzberro Aizpurua
  7. Nerea Suarez Urriolabeitia
  8. Izaro Telletxea Delgado
  9. Saioa Udaeta Lizarazu
  10. Anne Arrizabalaga Ruiz
  11. Leire Ibarguren Elosegui
  12. Garoa Felipe Lekuona
  13. Naiara Orobengoa Arbelaiz
  14. Miren Iragorri Aizpuru
  15. Oihane Perez Arizmendi
  16. Ekhiñe Rivas Ruiz
  17. Ekhiñe Soroa Valenciano
  18. June Zapirain Benavides
  19. Intza Miguel Oiarbide
  20. Lierni Rodriguez Lizaso

ASTEKO ORDUTEGIA



1 iruzkin: